Strony

środa, 10 sierpnia 2011

Dzień dobry

No więc po wielu próbach powstał wreszcie nowy rozdział księcia. Obawiam się, że mam dla was również przykrą wiadomość, a mianowicie zaczęłam pisać coś nowego i chyba będę to publikować (tak, wiem, że niektórzy z was rozważają w tym momencie zastrzelenie autorki, ale wierzcie mi, że to niosłoby za sobą poważne konsekwencje). W każdym razie, jest mi nawet dobrze,  mojej wenie chyba też, chociaż dobija mnie fakt kończących się wakacji :P

Enjoy.

15 komentarzy:

 1. Fani rozważają zastrzelenie się i autorki, aby nie być świadkiem przykrych konsekwencji, jakie mogłyby ich spotkać ;p
  W każdym bądx razie, dopóki nowe opowiadanie będzie równie dobre jak te zamieszczone juz na stronie ja nie zamierzam nikogo zabijać... chyba że planujesz wstrzymanie któregoś z obecnie publikowanych opowiadań O_o ?!
  Jakby spraw nie wyglądała, życzę dużych pokładów weny ;]

  OdpowiedzUsuń
 2. e tam. bez różnicy xD i tak się nie spodziewam zakończenia choć jednego opowiadania w najbliższej dekadzie :DD

  OdpowiedzUsuń
 3. No nie wiem, "Drag Queen" zostały jeszcze dwa rozdziały, więc zapewne w tej dekadzie skończę ;P. Co więcej - nawet w tym roku.

  OdpowiedzUsuń
 4. Anonimowy11:17 AM

  Nowe opowiadanie mmmm... interesujące:) Mam nadzieję że szybko się ukaże, bo jestem ciekaw o czym ono będzie. A z tym zastrzeleniem to kiepski pomysł, chyba że byś przestała już pisać, to w tedy znaleźlibyśmy cię nawet na grenlandi:)
  Pozdrwaiam
  S.S

  OdpowiedzUsuń
 5. Jakbyśmy Cię zastrzelili, to kto by nam pisał te wspaniałe dzieła?
  Na nowe opowiadanie czekam. :D
  Draq Queen będzie mieć jeszcze dwa rozdziały. Z Jednej strony to fajnie, bo nareszcie się pozna koniec, a z drugiej to jednak żal.

  Weny. :D

  OdpowiedzUsuń
 6. Anonimowy12:00 AM

  zastrzelenie Silencio wiązałoby się z pewnymi konsekwencjami prawnymi, należy więc jej wybaczyć nagłą chęć sprawdzenia się w nowym opowiadaniu.
  dziękuję za długo przeze mnie wyczekiwanego Księcia ;*

  OdpowiedzUsuń
 7. Anonimowy1:28 PM

  to dobrze, że wen Ci się odblokowała i dzięki temu może nie rzuciłaś się na kolejne istniejących już opowiadań a zaczełaś nowe :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Słuchajcie, robaczki, nowy rozdział się dziś nie pojawi. Nie będę was męczyć tym opowiadaniem, doszłam do wniosku, że zostawię je dla siebie, poza tym dopiero je kończę :P. Może do środy uda mi się napisać coś innego.

  ;*

  OdpowiedzUsuń
 9. Anonimowy9:29 PM

  Drag Queen się kończy? W takim układzie to się wydaje wręcz idealne by zacząć nowe opo ^^ Takie coś za coś xD liczę, że jednak zdecydujesz się je w najbliższym czasie dodać bo jestem ciekawa o czym ^^ a można też w bliskiej przyszłości prosić następny rozdział Gabriela? *.* jakoś mi się tak stęskniło za tym ^^

  Chatime

  OdpowiedzUsuń
 10. nooo... gabriel byłby całkiem przyzwoitym rozwiązaniem :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Anonimowy1:43 PM

  Cześć!
  Strasznie lubimy Twojego bloga, ale co się tam będziemy rozpisywać. Chcemy tylko poinformować, że umieściłyśmy Cię w 'polecanych' na naszym blogu (http://przygody-niesfornych-yaoistow.blog.onet.pl/). Jeżeli czujesz się tym urażona, to po prostu powiedz, czy coś. :D

  OdpowiedzUsuń
 12. a ja tam bym poprosiła o YFM :D

  OdpowiedzUsuń
 13. Anonimowy10:22 AM

  Przeczytałam Początek i już myślałam, że zaczęła się sesja Oo"

  OdpowiedzUsuń
 14. Anonimowy2:28 PM

  Domagam się kolejnej notki! :D byle jakiego opowiadania i tak wszystkie kocham :)) zlituj się nad Twoimi wiernymi fanami i wstaw jakiś rozdzialik :)

  OdpowiedzUsuń