Strony

czwartek, 18 sierpnia 2011

Szablon : D

No więc zapomniałam o tym zupełnie przy ostatniej publikacji (cała ja), ale jedna z czytelniczek, którą serdecznie pozdrawiam, zrobiła taki szablon, o, o -> klik . I moje pytanie do was jest następujące i dość oczywiste - lepszy niż ten? Mnie się bardzo podoba, ale wolałam zapytać was o zdanie, więc macie szansę je wyrazić xD. Zawsze można coś dorobić, czy poprawic, więc jeśli macie jakieś "ale" - piszcie.

20 komentarzy:

 1. Anonimowy8:58 PM

  Wygląda lepiej, ale mnie drażni szary kolor, kojarzy mi się bardziej pogrzebowo niż czarny, a czarny jest ładny :)

  OdpowiedzUsuń
 2. mnie się bardziej podoba obecny szablon. Jest bardziej kontrastowy i czytelniejszy. Tamten się wydaje zbyt rozmazany. Ta szarość nie pasuje :/ no i obrazek taki rozciągnięty niefajnie.. :/

  OdpowiedzUsuń
 3. Anonimowy9:24 PM

  jak Ci się podoba to wrzucaj :) to Twój blog a nie czytelników, on ma się Tobie podobać, a jak komuś nie pasuje to trudno. W końcu tu się wpada czytać a nie oglądać ;) zwłaszcza, że super piszesz i to tak wciąga, że ja tam nie patrze na około.
  Ale szablon ładny, elegancki i przejrzysty :) wrzucaj !:D

  Kohaku

  OdpowiedzUsuń
 4. Anonimowy9:51 PM

  właściwie to oba są czytelne i ładne, nie ma do czego się przyczepić.
  Johnny będzie wyglądał ładnie i tu i tu. D.

  OdpowiedzUsuń
 5. W sumie to ja większej różnicy nie widzę.~

  OdpowiedzUsuń
 6. moim osobistym zdaniem ten lepszy, mniej sie narzuca i sprawia bardziej staranne wrażenie, ale jeżeli Tobie sie podoba to wrzucaj. W końcu do Twój blog ;]

  OdpowiedzUsuń
 7. W sumie.. Naprawdę mała różnica, jednak już się zdążyłam przyzwyczaić do obecnego. Choć, co oczywiste, nowy też by mi nie przeszkadzał, wszak, jak już wspomniano, liczy się treść! Reszta to tylko szczegół. ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. Anonimowy9:55 AM

  Moim skromnym zdaniem, ten szablon jest lepszy. Przyjemniej się go czyta i ma lepszy kolor:)
  S.S

  OdpowiedzUsuń
 9. Anonimowy10:56 AM

  Mi bardziej podoba się tamten drugi, jest bardziej elegancki, dopracowany (ładna na czcionka, którą napisane są tytuły rozdziałów) i podoba mi się, że obrazek jest w nim większy.

  OdpowiedzUsuń
 10. Anonimowy10:56 AM

  Jak dla mnie oba są ładne ;)) Jeżeli Tobie się bardziej podoba ten to go użyj ;) Mnie to i tak nie zrobi różnicy najważniejsze, żeby Tobie się podobało ;pp
  Sachiko

  OdpowiedzUsuń
 11. Dla mnie na blogu zawsze najważniejsza jest treść. Jeżeli podoba Ci się tamten szablon to go wrzucaj. To Tobie ma się głównie podobać szablon, bo to Ty masz się dobrze czuć na swoim blogi, aby mieć chęć publikowania na nim. Tam mi się bardzo podoba to, że nagłówek jest duży. Czcionka tytułów też jest fajna. Oba szablony są fajne. :D

  OdpowiedzUsuń
 12. Anonimowy5:22 PM

  Ciemniejszy niech zostanie :P

  OdpowiedzUsuń
 13. Ten nowy o wiele lepszy. Ten jest nijaki, a całość... no cóż, gdzie tu te paski w tle zewnętrznym do nagłówka, który jest taki mały, że mam wrażenie, że niedługo całkiem zniknie z powierzchni ziemi? Dodatkowo tutaj ta biała czcionka daje aż za duży kontrast. Tutaj jest buro, a w nowym szablonie jest jakiś odcień... turkusu? Nie jest to żaden szary koro, co to, to nie.
  Mimo że ja nadal dodałabym kolorów do szablonu, to ten drugi jest o wiele lepszy od obecnego, który nie pasuje do siebie, ma za dużo niedopracowanych szczegółów.

  OdpowiedzUsuń
 14. Wybrałabym drugi — moim zdaniem, lepsza i zdecydowanie bardziej czcionka. (Podoba mi się szczególnie to, że opowiadanie nie ma tego samego rozmiaru, bo komentarze czy menu.) Pobawiłabym się wprawdzie kolorystyką (przyciemnić tło wewnętrzne, jak również urozmaicić nieco zewnętrzne). A co najważniejsze — spytaj się autorki szablonu, czy nie dałoby się pobawić CSS, by osiągnąć wyjustowanie tekstu? Bo przyznam, że to zdecydowanie ułatwia czytania, a schodki po prawej stronie nie rozpraszałyby... nie mówiąc już o tym, jak profesjonalnie to wygląda. ;3

  OdpowiedzUsuń
 15. Jak dla mnie też dwójka: większy nagłówek, nie ma tych paseczków w tle, które mi się jakoś nie przypadły. Fakt, mógł by być w czerniach nie w szarościach, ale to chyba nie trudno zmienić? W każdym razie moim zdaniem drugi wygrywa :)

  OdpowiedzUsuń
 16. Aktualny podoba mi się bardziej.

  OdpowiedzUsuń
 17. bardziej podoba mi się aktualny szablon. tamten jest... zbyt gładki, jednolity, i czcionka zdecydowanie gorsza :D
  na 500% ten jest lepszy :P

  OdpowiedzUsuń
 18. Anonimowy8:22 PM

  czy dzisiaj będzie nowy odcinek? :)

  OdpowiedzUsuń
 19. Em08059:55 PM

  Mi się nie podoba :( Lepszy jest ten, co jest. Ten, który zrobiła jedna z twoich czytelniczek jest według mnie bardzo podobny do szablonu Dream. Używa go ona na chyba wszystkich swoich blogach. Po za tym ten jest o wiele bardziej przejrzysty i czytelny.

  OdpowiedzUsuń