Strony

niedziela, 9 października 2011

Przepraszam

Wiem, że po raz kolejny się spóźniłam i dziękuję Wam bardzo za cierpliwość i wyrozumiałość. Nie miałam jak dodać rozdziału, ważne sprawy rodzinne, długo by pisać. W kolejną sobotę "Chaos", postaram się dodać już normalnie i tak szybko, jak tylko będę w stanie. Raz jeszcze bardzo Was przepraszam.

Enjoy.

6 komentarzy:

 1. Anonimowy3:17 PM

  Hej .. pisz tak jak czujesz. nikt Cię nie pogania :* I nie przepraszaj bo przecież nigdy się nikt nie zawiódł, bo zawsze serwujesz nam super rozdziały. Więc pisz jak masz ochotę i dla siebie a nie bo Cię czas goni!
  Ludzie poczekają bo zbyt kochają Twoje opowieści :)
  A co ze zmianą szablonu, o którym pisałaś?

  Kkohaku

  OdpowiedzUsuń
 2. Autorka nie odpisała, więc mówi się trudno :D. Ja nie umiem sama takich zmian wprowadzić, no więc na razie zostaje po staremu :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Anonimowy6:02 PM

  Trochę nie ładnie z jej strony, chyba że ma jakiś powód dla którego nie odpisuje ;)
  Zawsze możesz nowy obrazek wstawić aby powiało nowością ;D Może właśnie postacie z któregoś z Twoich opków? Zawsze to ciekawiej jak obrazek też przyciąga do czytania, ale nawiązuje do treści :)

  Kkohaku

  OdpowiedzUsuń
 4. A sądzisz, że dwóch objętych panów taplających się w wodzie, nie nawiązuje do treści? ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Anonimowy11:30 PM

  Jak się kiedyś Ciebie pytałam to powiedziałaś, że nie ;p Chyba, że planujesz scenkę Amira i Nadima razem baraszkujących w wodzie ;)

  Kkohaku

  OdpowiedzUsuń
 6. Amir nie jest rudy :P. Jeżeli pisząc o nawiązywaniu do treści, masz na myśli to, czy identyczna scena się tutaj znajduje lub czy nawiązuje on do konkretnego opowiadania - nie. Natomiast chyba nawiązuje w sposób oczywisty do treści, którą jest tematyka homoseksualna :P.

  OdpowiedzUsuń