Strony

sobota, 17 marca 2012

Dobry wieczór :)

"Wyzwanie" pojawiło się na czas (o dziwo!) a mało brakowało :D. Kolejnym opowiadaniem będzie jak zwykle "Chaos", natomiast już zapowiadam, że na kolejny rozdział będzie trzeba czekać nie tydzień, a prawdopodobnie dwa. Ale mam nadzieję, że ten rozdział czekanie wam przynajmniej trochę zrekompensuje.

Enjoy.

14 komentarzy:

 1. dwa tygodnie :o Ale z pewnością będą warte tego czekania.

  OdpowiedzUsuń
 2. Uch, dwa tygodnie? Jakoś dam radę z czekaniem. :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Anonimowy7:50 PM

  Na "chaos" to i z trzy mogę czekać :D. A kiedy kolejny rozdział "You Found Me"? ;>

  OdpowiedzUsuń
 4. Obawiam się, że dłużej niż te dwa i trzy tygodnie ;). Ale postaram się :D.

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja i tak chce wyzwanie *O* Nie wybaczę ci, jeśli zostawisz ich w tej sytuacji dłużej niż 2-3 tygodnie xD

  OdpowiedzUsuń
 6. Anonimowy7:56 PM

  kiedy chaos? już nie mogę się doczekać. :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Anonimowy2:08 PM

  A może rozważasz dodanie Sunrise? ;>
  To taka subtelna sugestia... :)
  Ksy

  OdpowiedzUsuń
 8. Anonimowy7:19 PM

  ja też jestem za Sunrise, no i w sumie za Drag Queen, bo kiedyś mówiłaś, że 22 rozdział ma być ostatnim, a chciałabym wreszcie usłyszeć to "kocham się" Alexa do Nathana:)
  i wtedy byś skończyła jedno opowiadanie i mogłabyś dodać "Eyes of Wings"...
  Zaplanowałabym jeszcze dalszą kolejność opowiadań, które chciałabym przeczytać, ale nie będę tak natrętna, zresztą wszystkie są fajne, a ja ostatnio zrobiłam sobie przerwę w czytaniu, bo kiedyś trzeba było tą pracę magisterską napisać:P
  więc teraz mam dalszą część uczty przed sobą;)

  Nana

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie wiem, czy kontynuacja "EoW" jest tak bardzo zależna od "Drag Queen", zdaję sobie sprawę z tego, że opowiadań się trochę namnożyło, trzeba na nie czekać i wolałabym ograniczyć ich liczbę, oczywiście w sposób "naturalny", a nie ucinając w połowie. Zobaczymy, co z tego wszystkiego wyjdzie.

   Usuń
  2. Anonimowy12:17 AM

   Jestem jak najdalej od tego, aby cie nakłaniać do ucinania opowiadań. Nawet jak wątek zostaje wyczerpany mnie jest przykro rozstawać się z bohaterami danego opowiadania, bo to takie pożegnanie. Niby mogę przeczytać opko jeszcze raz, co czasami robię, ale to i tak nie sprawi, że coś się zmieni w treści.

   Co do Drag Queen, to kiedyś napisałaś, że został ci jeszcze jeden rozdział (albo dwa ale jeden z nich się pojawił), ale nie przeszkadzałoby mi gdyby się okazało, że masz pomysły na kontynuacje i wyszłoby więcej rozdziałów.

   A co do "EoW" to chciałam ci dyskretnie dać do zrozumienia, że pamiętam (bo jestem pamiętliwa:)), że kiedyś wyraziłaś chęć (nie postanowienie, ale chęć mi wystarczy) do kontynuacji tego opowiadania i ja co jakiś czas będę się nie dopytywać, żebyś nie zapomniała. Może nie za często, bo jak słusznie zauważyłaś opowiadań trochę jest i dodawanie nowego, na które będzie trzeba czekać nie koniecznie jest dobrym rozwiązaniem, ale i tak powstrzymuje się, żeby w każdym komentarzu nie pisać: "A jak EoW ci idzie?". Więc wystarczy wspominanie co jakiś czas i może jakieś pomysły będą ci przechodzić przez myśl i kiedyś się znajdą na papierze (komputerze).

   Napisałaś też kiedyś, że "EoW" jest dla ciebie ważne. Dla mnie też jest, bo gdyby nie ono nie grzebałabym w internecie, żeby znaleźć twoją stronę. "Every me" skończyłaś i jedynym niedokończonym śladem było to opowiadanie. W innym wypadku przeczytałabym "Every me" i stwierdziła, że skończyłaś pisać - niedobrze mi się robi jak pomyślę sobie, ilu nowych opowiadań bym nie przeczytała, więc jak dla mnie możesz kontynuować każde z opowiadań jak długo chcesz, a ja sobie pomarudzę nt. "EoW" aż się pojawi:P

   Nana

   Usuń
  3. Tak, ja też dobrze pamiętam (chociaż akurat z moją pamięcią podobno jest kiepsko xD). Rzeczywiście, kolejny rozdział Drag Queen będzie już ostatnim, ale chodziło mi o to, że zakończenie tego opowiadania, nie spowoduje natychmiastowego pojawienia się nowego - na przykład EoW. Chciałabym dokończyć EoW, ale sprawa nie jest łatwa - w końcu wracanie do opowiadania, które się pisało spory czas temu bywa nieco ryzykowne. Nie pamięta się już całej fabuły, niektóre pomysły nie wydają się tak pasować, jak wcześniej. Tak czy inaczej, jest to rzeczywiście opowiadanie dla mnie ważne, ze względu na niektóre wątki, ma też szczególną wartość sentymentalną, więc chciałabym je kontynuować. Co z tego będzie? Zobaczymy, ale przypominaj :D.

   Usuń
  4. Anonimowy9:32 PM

   a ja się już NIE MOGĘ DOCZEKAĆ niemogęsiędoczekać nie mogęęę~ //przepraszam za spam ale trochę się wyładowuję w ten sposób. :;

   Usuń
  5. Spoko, spoko, zaraz będzie :).

   Usuń