Strony

piątek, 22 lutego 2013

Informacja

Robię sobie przerwę od "Wyzwania", teraz będą dwa rozdziały "Chaosu" pod rząd, a następnie, prawdopodobnie "Edmund". 

Pozdrawiam serdecznie :).

6 komentarzy:

 1. Ekhem... A co z Theodorem? Kurde no, nie przerywa się w takim momencie a potem nie pisze końcówki przez taki długi okres. Czy ty chcesz może doprowadzić kogoś do poważnej depresji?
  Proszę...
  Nie, ja nie proszę, ja BŁAGAM, powiedz, zdradź kiedy dokończysz Theodora.

  OdpowiedzUsuń
 2. Czasem trzeba od czegoś odpocząć. Tylko, żeby ta przerwa nie była za długa. I mam nadzieję, że dokończysz Theodore, bo wspominałaś, że ma być tylko jeden rozdział. Jak tak to miałabyś jedno opowiadanie z głowy. To czekam na dwa razy Chaos. :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja nie nazwałabym tego "odpoczynkiem". Ostatni odcinek Theodora był pod koniec października. Do tego czasu to pisząc codziennie po jednym zdaniu odcinek byłby już skończony. Dla mnie to trochę niepoważne, tym bardziej że został już ostatni odcinek. Już wcześniej o tym pisałam - takie kilkumiesięczne przerwy sprawiają, że opowiadanie traci na atrakcyjności. Szczerze powiedziawszy, to jakoś przestaje mnie obchodzić jak to faktycznie się skończy.
  Nikt nie będzie czekał w nieskończoność.

  OdpowiedzUsuń
 4. Anonimowy5:16 PM

  Muszę się zgodzić z komentarzem powyżej. Tak długie przerwy nie mają najmniejszego sensu, bo przez ten czas człowiek zapomina fabułę i przestaje interesowac się opowiadaniem... Szkoda.

  OdpowiedzUsuń
 5. hae~nyan2:56 PM

  Właśnie skończyłam czytać twoje opowiadanie o Desmondzie i Brandonie (ekran telefonu jest właśnie zalewany łzami T^T) i zabieram się za kolejne twoje dzieła. Wszem i wobec ogłaszam iż zostaję twoją fanką. Piszesz genialnie...to nawet mało powiedziane. To co piszesz wzbudza we mnie skrajne emocje, płaczę, śmieję się, współodczuwam wraz z bohaterami. To rzadko spotykany talent, żeby za pomocą jednego zdania przewrócić czyjes życie do góry nogami. W pozytywnym znaczeniu oczywiście. No już nawet nie wiem co napisać choć układałam sobie to wiele razy. Cóż. Będę czytała, komentowała i polecała znajomym. Dziękuję Ci. I życzę weny. ~

  OdpowiedzUsuń
 6. Anonimowy3:57 AM

  you have a terrific blog here! would you like to make some invite posts on my
  blog?
  My web site > spain vs italy euro 2012 astro channel

  OdpowiedzUsuń