Strony

sobota, 7 września 2013

Ogłoszenie

Pewnie wiele osób się tego spodziewało (a wiele wiedziało od jakiegoś czasu), ale teraz, po zakończeniu "Chaosu" mam zamiar pisać kolejne dodawane co dwa tygodnie opowiadanie. Będzie się ono ukazywało na innym blogu, ponieważ na pewno będzie od "Chaosu" dłuższe, poza tym jest tu już sporo historii i nie chcę wprowadzać zbędnego zamętu. Bloga znajdziecie tutaj. Nie jest on oczywiście jeszcze do końca przygotowany i pewnie zajmie to trochę czasu, choć pierwszy rozdział ukaże się już w poniedziałek, więc jeśli ktoś jest zainteresowany - serdecznie zapraszam.

Z "Chaosem" będzie to opowiadanie łączyć nie tylko regularność, ale przede wszystkim realia. Wydarzenia będą się rozgrywały około czterdzieści lat po finalnej bitwie, choć w zupełnie innym miejscu i innych okolicznościach. Te dwa opowiadania nie będą ze sobą w bezpośredni sposób związane (co oznacza mniej więcej tyle, że nie trzeba znać "Chaosu", by orientować się w fabule), jednak osoby, które czytały "Chaos", na pewno znajdą tam odpowiedzi na kilka pytań, bowiem niektóre wątki, które zostały otwarte i poruszone w tym opowiadaniu, będą tam miały ciąg dalszy i zostaną wyjaśnione.

Pozdrawiam wszystkich serdecznie, przypominam, że za tydzień ukaże się "Sunrise", a następnym opowiadaniem w kolejności będzie "Wyzwanie".

1 komentarz:

 1. Anonimowy7:46 PM

  Przede wszystkim: gratuluję zakończenia opowiadania :) Niesamowicie śledziło się losy twoich bohaterów. Mam nadzieję, że jeszcze nie raz twoja wspaniałą główka wymyśl coś równie fascynującego i nie będzie się można od tego oderwać :P
  Nowy blog już podziwiam. Szczególnie ze względu na pierwsze dwa wyrazy Prologu. "Lodowe Królestwo" - tak, to coś, co aż za bardzo działa na moją wyobraźnię. Jeszcze nie jestem za bardzo w temacie, ale towarzyszy mi bardzo pozytywne nastawienie. Życzę powodzenia i wytrwania w pisaniu.

  Pozdrawiam
  Cloode

  OdpowiedzUsuń