Strony

środa, 25 lutego 2015

Ogłoszenia (WAŻNE!)

Cześć, robaczki. Mam dla Was (i w sumie dla siebie również) bardzo nieciekawe wieści. Z lektury tego tutaj artykułu: KLIK dowiedziałam się, że od 23 marca wszystkie blogi z oznaczeniem +18 zmienią się w blogi prywatne i będą dostępne wyłącznie dla użytkowników zaproszonych przez autora. Co to w konsekwencji oznacza? Prawdopodobnie to, że jeśli po tej dacie spróbujecie dostać się na którykolwiek z moich blogów w tej domenie, nie będziecie w stanie uzyskać do niego dostępu. Oczywiście mam jeszcze nadzieję, że firma odkryje "genialność" kryjącą się za tą decyzją i przejrzy na oczy, ale mówimy o Google, więc są to nadzieje raczej złudne.

Mogłabym rzecz jasna wysłać zaproszenia stałym czytelnikom, ale sęk w tym, że po pierwsze wyłapanie wszystkich jest właściwie nieosiągalne, a po drugie ograniczyłoby to możliwość pozyskiwania przeze mnie nowych czytelników. Dlatego oba blogi przenoszą się na Wordpress i znajdziecie je tutaj:

Astargot
By Silencio

Wszystkie posty oraz komentarze zostały już przeniesione, teraz pozostaje kwestia zorganizowania spisów treści, co na pewno troszkę potrwa, zwłaszcza w przypadku drugiego bloga. Mimo to proszę Was, żebyście od dzisiaj zaglądali tam (nowe rozdziały Astargota również będą się pojawiały w tamtym właśnie miejscu) i troszkę "nabili" wejść, żeby wordpressowy blog podniósł się wyżej w wyszukiwarce - aby w przyszłości czytelnicy, którzy wchodzą nieregularnie i będą poszukiwać bloga mogli go znaleźć.

Pozdrawiam Was serdecznie

I dziękuję za nieocenioną pomoc przecudownej Sachan :*


5 komentarzy:

 1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nawet nie wiesz jak się cieszę, że przenosisz swoje blogi :)

   Usuń
  2. Cieszę się, że ktoś się cieszy ;)

   Usuń
 2. Anonimowy11:03 PM

  Ja też się cieszę, bo w końcu będę mogła obserwować Twoje blogi i komentować je jak człowiek. :D

  Ri

  OdpowiedzUsuń
 3. A wiesz, że to ograniczenie związane jest tylko z wideo i z zdjęciami? ;D

  OdpowiedzUsuń